TASUTA MÖÖBLI TRANSPORT ÜLE EESTI
PARIMA HINNA GARANTII
365 PÄEVA RAHA TAGASI GARANTII
Menüü
Pood24 taimealus, 30 x 30 x 75 cm, taastatud puit

Pood24 taimealus, 30 x 30 x 75 cm, taastatud puit

Special Price 119,50 € SOODSAIM EESTIS
Kogus
- +

Soorita tellimus telefoni teel 5029 069
Telli mööbli monteerimine  Move24 - Kiire, soodne ja kvaliteetne

Tehase laos olemas KIIRE TARNE

Parima hinna garantii

Parameetrid
Toote Kirjeldus
Rohkem Infot
Tarneaeg 7 days

Tooge meie silmapaistva ja stiilse taimealusega kodu sisekujundusse maalähedast sarmi. See on suurepärane lisa teie kodule.

Taimealus on valmistatud toekast taastatud puidust, mis on saadud mahakukkunud puudelt, paatidest ning lammutusele minevate hoonete taladest, põrandalaudadest ja tugipostidest ning see võib koosneda erinevat tüüpi puidust, näiteks mahagon, India roosipuu, mänd, tiikpuu, pöök, tamm, seeder, mangopuu, akaatsia jne. See tähendab, et taastatud puit säilitab erinevate puiduliikide omadused ning nendelt võib leida naelu, kruve, õõnsusi ja muid ebatäiusi, mis viitavad puidu rikkalikule ajaloole ning annavad mööbliesemele sooja ja autentse ilme. Toode on valmistatud täielikult käsitööna ja protsessi kõik sammud on läbitud ülima hoolikusega, olgu selleks poleerimine, värvimine või lakkimine. Taimealust saab ka kasutada öökapina, telefonilauana jms.

Oluline märkus: iga mööblieseme värvus ja puidukiud on erinevad, muutes iga eseme ainulaadseks; tarnitava eseme välimus on juhuslik.

  • Materjal: taaskasutatud puit
  • Mõõtmed: 30 x 30 x 75 cm (P x L x K)
  • Lihvitud, värvitud ja lakitud