TASUTA MÖÖBLI TRANSPORT ÜLE EESTI
PARIMA HINNA GARANTII
365 PÄEVA RAHA TAGASI GARANTII
Menüü
Triibuline ruloo 140 x 175 cm kohvivärvi

Triibuline ruloo 140 x 175 cm kohvivärvi

Special Price 52,50 € SOODSAIM EESTIS
Kogus
- +

Soorita tellimus telefoni teel 5029 069

Tehase laos olemas KIIRE TARNE

Parima hinna garantii

Parameetrid
Toote Kirjeldus
Rohkem Infot
Tarneaeg 7 days

Elegantne ruloo on tark valik kaasaegsesse koju ning see on stiilseks alternatiiviks traditsioonilisele riba- või vertikaalsetele ruloodele.

Rulool vahelduvad läbipaistmatu ja läbipaistva kanga triibud. Ruloo asendi muutmisega saate tagumise ja esimese kihi ühele joonele panna, et tekitada ainulaadset valguse filtreerimise efekti, mis sobib igasse kaasaegsesse koju.

Ruloo on 100% polüestrist. Sellel on valge tõmbekett, mida on kerge paigaldada ja kasutada.

Ülemise toru laius, k.a. kinnitustarvikud, on 3 cm laiemad kui ruloo.

Tarne sisaldab 137 x 175 cm triibulise riidega 1 x 140 cm ülemist alumiiniumtoru, 1 x 140 cm ülemist toru, 1 x 140 cm alumist raskustoru, 2 x kinnituskonksu, 2 x kinnitust, 1 x ketihoidjat, 2 x tihendit ja 1 x pallketti.

HOIATUS: väikesed lapsed võivad ennast toote küljes olevate rippnööri silmuste, kettide, lintide ja sisemiste nööridega puua. Hoidke nöörid poomise ja sissemässimise vältimiseks lastele kättesaamatus kohas. Nöörid võivad haakuda ümber lapse kaela. Liigutage voodid, turvahällid ja mööbel aknakatte nööridest eemale. Ärge siduge nööre omavahel kokku. Veenduge, et nöörid ei keerduks ega tekitaks silmust.

  • Ruloo suurus: 140 x 175 cm (tähelepanu: siin mainitud laiusena on mõeldud edaspidi ülemise raami laiust, riie on 3 cm kitsam kui ülemine raam).
  • Ruloo värvus: kohvivärvi
  • Riide materjal: 100% polüester
  • Metalltoru diameeter: 18 mm
  • Keti pikkus: 2 m
  • Keti värvus: valge
  • Riie: Polüster: 100%