TASUTA MÖÖBLI TRANSPORT ÜLE EESTI
PARIMA HINNA GARANTII
365 PÄEVA RAHA TAGASI GARANTII
Menüü
Pood24 puhvetkapp 60 x 30 x 75 cm taaskasutatud puit

Pood24 puhvetkapp 60 x 30 x 75 cm taaskasutatud puit

Special Price 302,80 € SOODSAIM EESTIS
Kogus
- +

Soorita tellimus telefoni teel 5029 069

Tehase laos olemas KIIRE TARNE

Parima hinna garantii

Parameetrid
Toote Kirjeldus
Rohkem Infot
Tarneaeg 7 days

Erudeeritud ja elegantne puhvetkapp lisab oma taaskasutatud puidust ja pulbervärvitud raudraamiga kodule vanaaegset võlu ja tööstuslikku stiili. Kahe sahtli ja kahe uksega kapis on rohkesti hoiuruumi ning see on teie kodukujundusele tõeliselt praktiline ja dekoratiivne lisa.

Puidust kapp on valmistatud tugevast taaskasutatud puidust, mis on saadud vanade lammutusele minevate majade ristpalkidest, põrandatest ja tugitaladest ning koosneb erinevatest puiduliikidest nagu India roosipuu, männipuit, tiikpuu, pöök, tamm, seeder, mangopuit, akaatsia jms. See tähendab, et taaskasutatud puidul on nende erinevate puiduliikide omadused. Taaskasutatud puit on juba vananenud, kulunud ja kuivanud, seega ei tõmbu see kokku ega paindu. Kapp on käsitööna valmistatud ja peen viimistlus lisab sellele efektset retrostiili. Protsessi iga etapp on viidud läbi suurima ettevaatlikkusega, olgu selleks lihvimine, värvimine või lakkimine. Lisaks aitab pulbervärvitud raudraam kaasa stabiilsele ja vastupidavale struktuurile ning lisab kapile tööstuslikku stiili.

Oluline märkus: kappide värvus ja puidukiudude muster erinevad, seega on iga ese ainulaadne. Tarnitava eseme välimus on juhuslik.

  • Materjal: toekas taaskasutatud puit + pulbervärvitud raud
  • Mõõtmed: 60 x 30 x 75 cm (L x S x K)
  • 2 sahtli ja 2 uksega
  • Lihvitud, värvitud ja lakitud
  • HOIATUS: ümber minemise vältimiseks tuleb toodet kasutada kaasasoleva seinakinnitusega