TASUTA MÖÖBLI TRANSPORT ÜLE EESTI
PARIMA HINNA GARANTII
365 PÄEVA RAHA TAGASI GARANTII
Menüü

Tarneaeg ja transport

Igal tootel on erinev tarneaeg mille leiate toote kirjeldusest. Võimaluse korral lühendame tarneaegu. Enamus kordadel tarnime mööbli sobival ajal.

 

  • Kõik mööbli tellimused tarnitakse üle Eesti Teie koduni tasuta maja ette (pood24.ee kaubikuga ligipääsevate kohtadeni).
  • Enamus meie pehmest mööblist (nurgadiivanid, kontinentaalvoodid) tarnitakse 2-4 osas pakendatult pakendites. Korpusmööbel tarnitakse demonteerituna ja pakendatult pakendites. Monteerimis juhendid on mööbliga kaasas.

 

Helistame Teile üks päev enne tarnet, et teavitada täpsem saabumisaeg.

 

Tingituna tellimuste vähemusest saartele võib kujuneda tarneaeg oodatust pikemaks. Mööbel tarnitakse koheselt kui marsruut on täitunud. Informeerime iga tellimuse tarne osas eraldi.

Tellimuse tarne algusajaks loetakse tellimuse kinnitamise kuupäeva. Tellimuse kinnitamisest teavitakse Teid ka email või telefoni teel. 

Tellimust vastu võttes palun kontrollige saabunud kaup üle. Juhul kui märkate pakenditel olevaid kahjustusi, siis palun teavitage sellest kullerit. Juhul kui märkasite kahjustusi peale tarnet, siis palun võtke meiega ühendust.

 +372 5029 069 või saatke email info@pood24.ee.