TASUTA MÖÖBLI TRANSPORT ÜLE EESTI
PARIMA HINNA GARANTII
365 PÄEVA RAHA TAGASI GARANTII
Menüü
Pood24 söögilaud, 140 x 70 x 75 cm, toekas taastatud puit

Pood24 söögilaud, 140 x 70 x 75 cm, toekas taastatud puit

Special Price 319,20 € SOODSAIM EESTIS
Kogus
- +

Soorita tellimus telefoni teel 5029 069

Tehase laos olemas KIIRE TARNE

Parima hinna garantii

Parameetrid
Toote Kirjeldus
Rohkem Infot
Tarneaeg 7 days

Vanaaegne ja elegantne söögilaud tõstab oma taaskasutatud puidust ja terasest ristraamiga ausse vanaaegse võlu ja tööstusliku stiili. See on omapärane ja kütkestav lisa igale ruumile.

Söögilaud on valmistatud tugevast taaskasutatud puidust, mis on saadud vanade lammutusele minevate majade ristpalkidest, põrandatest ja tugitaladest ning koosneb erinevatest puiduliikidest nagu India roosipuu, männipuit, tiikpuu, pöök, tamm, seeder, mangopuit, akaatsia jms. See tähendab, et taaskasutatud puidul on nende erinevate puiduliikide omadused. Taaskasutatud puit on juba vananenud, kulunud ja kuivanud, seega ei tõmbu see kokku ega paindu. Meisterlik käsitöö ja kaunid puukiud muudavad iga mööblieseme ainulaadseks ja teistest veidi erinevaks. Söögilaud on täielikult käsitsi valmistatud ja protsessi iga samm on läbitud suure hoolega, olgu selleks lihvimine, värvimine või lakkimine. Lisaks täiustavad terasest jalad selle tööstuslikku välimust ning ristuv raam lisab konstruktsioonile tugevust. Toodet on lihtne kokku panna.

Oluline märkus: iga mööblieseme värvus ja puidukiud on erinevad, muutes iga laua ainulaadseks; tarnitava eseme värvus on juhuslik.

  • Materjal: taaskasutatud puidust lauaplaat + pulbervärvitud terasest jalad
  • Mõõtmed: 140 x 70 x 75 cm (P x L x K)
  • Lihvitud, värvitud ja lakitud
  • Terasest ristraamiga